KONST / Litografier / Färglitografi 12597098
nr 1259 7098
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Färglitografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 53/170. Motivet: 73x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:39:21
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist